Football Tycoon

Football Tycoon, gelişmiş özellikleri ile dikkatleri üzerine toplayan kaliteli bir mobil oyundur.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut289.51 MB
  • Sürüm1.14
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciRed Cats Ltd
Football Tycoon indir; Futbol konusunda tecrübenizi artırmak için Football Tycoon mobil oyununda zaman geçirebilirsiniz.

Futbol konusunda tecrübenizi artırmak için Football Tycoon mobil oyununda zaman geçirebilirsiniz. Gelişmiş oyun özellikleri sayesinde oyuncuların keyifle zaman geçirmesini sağlayan Football Tycoon mobil oyununda rakiplerinizden daha yüksek skorlar elde ederek başarı puanlarını toplamaya çalışacaksınız. Bir futbol menajeri olarak takımınızı yenilmez bir hale getirmek için stratejik zekanızı kullanarak ilerleme kat edin. Kendi futbol imparatorluğunu kurmaya ve futbol kralı olmaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise Football Tycoon mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz.

Gelişmiş futbol özellikleri sayesinde oyuncularınızı kolaylıkla eğitebilirsiniz. Dünyanın en güçlü futbol başkanı olmak için en büyük kulüp sahibi ve yöneticisi olarak görevlerinizi yerine getirin. Elinizin altında kocaman bir futbol dünyası bulunuyor. Stratejiniz doğrultusunda bu dünyada lider olmaya çalışacaksınız. Bu hem çok zor hem de oldukça heyecan verici bir deneyim olacaktır. Football Tycoon, işleri kendi elinize almanızı sağlar. Küçük bir dördüncü lig takımı olarak başlayarak yavaş yavaş Premier Ligi'nin zirvesine çıkacak olan kendi futbol takımınızı sıfırdan yaratın.

Şu andan itibaren tüm kararları veren, işe alım ve yangın yöneticileri olacak, ekibinizin tesis ve stadyumlarını geliştirecek, oyuncu transferlerini müzakere edecek, sponsorluk sözleşmelerini imzalayacak ve çok daha fazlasını yapacaksınız. Profesyonel futbol yönetici olarak karar verme aşamasında zaman zaman zorlanacaksınız. Fakat bu kararlar takımınızın profesyonel liglerde yer almasını sağlayacaktır. Bu sebeple kararlarınızı doğru bir şekilde vermeye odaklanın.

Football Tycoon, dünyanın dört bir yanından gelen takımlarla rekabet etmenize, liglere ve kupa müsabakalarına katılmanıza ve masa sıralamasının en üst seviyesine ulaşmanıza yardımcı olurken aynı zamanda hayranlarınızı mutlu ediyor ve sizde bu süreçte tonlarca para kazanıyorsunuz. Para miktarınızı artırdığınız taktirde kulübünüzü güçlendirecek içerikler elde edebilirsiniz. Hızlı tempolu ve bağımlılık yapıcı oyun, canlı maçlar, tıkırtı fonları toplama ve adrenalininizi hızlandıracak saate karşı eğitim zorlukları ile saatlerce heyecan ve eğlence sağlayacaktır.

Sıfırdan bir futbol kulübü inşa ederek gelişmesini sağlamak için karşılaşmaların her birinden başarılı bir şekilde ayrılmaya odaklanın. Paranızı artırmak için yatırımlarınızı yapın ve FC'nizin değerini ilerletmek için bağışlar alın. Takımınızda bulunan oyuncuların en iyisi olmasına dikkat edin. Böylelikle yenilmez bir futbol takımının başında yer alabilirsiniz. Dünyanın en güçlü futbol takımının sahibi olmak sizi oldukça heyecanlandıracaktır. Her zaman her yerde oynayarak eğleneceğiniz Football Tycoon mobil oyununda hedeflerinizi her zaman büyük tutun.

Başarılı olmak için risk alarak ilerlemek gerekiyor. Kulübünüzün yok olmaması için kulüp müzenizi ve dükkanınızı oluşturabilirsiniz. Kulüp içerisinde oyuncularınızın huzurlu olması için çeşitli aktivite alanları inşa edebilirsiniz. Yiyecek ve içecek standları, hatıra dükkanları ve daha fazlasını içeren tam özellikli bir futbol stadyumu tesisi inşa ettiğiniz sürece rakiplerinize karşı daha güçlü olabilirsiniz.


Football Tycoon indir